Mapa serwisu
Kontakt
Element wykonany w technologii Flash. Do prawidłowego działania zainstaluj FlashPlayer
Aktualności | Aktualności - Urząd Wojewódzki
2013-11-14
Konkurs na kartkę świąteczną Wojewody Podkarpackiego

Wojewoda Małgorzata Chomycz-Śmigielska zaprasza  do udziału w konkursie pn. ”Kartka Świąteczna Wojewody Podkarpackiego”. W konkursie mogą wziąć udział Środowiskowe Domy Samopomocy z terenu Podkarpacia. Prace można przesyłać do 4 grudnia.

Celem inicjatywy jest przedstawienie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia  oraz zachęcenie do kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi. Zadaniem jednostek biorących udział w konkursie jest zaprojektowanie bożonarodzeniowej kartki, która powinna być wykonana przez uczestnika lub uczestników zajęć w ramach Środowiskowego Domu Samopomocy. Kartka będzie zamieszczona na stronie internetowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie i rozesłana drogą elektroniczną do pracowników urzędu, samorządowców i parlamentarzystów. Zwycięzca otrzyma nagrodę i pamiątkowy dyplom.

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową dostępne są na stronie internetowej PUW:  http://rzeszow.uw.gov.pl/promowane/wojewoda-oglasza-konkurs-na-swiateczna-kartke.html

Małgorzata Oczoś-Błądzińska
Rzecznik Prasowy
Wojewody Podkarpackiego